Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Filmi Olan Kin’den Resmi Fragman Geldi!

Netflix yeni bir Türk yapımı filmi izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yılmaz Erdoğan‘ın da başrolünde yer aldığı bu filmin (Kin) resmi fragmanı yayınlandı!

Kin Fiminin Konusu Nedir?

Kin filmi aslında bir ailenin intikam hikayesini anlatıyor. Başkomiser Harun, kariyerinin en büyük ödülünü aldıktan sonra takım arkadaşlarıyla bir kutlama yapmaya karar verir ve kutlama yapmak için onların yanlarına gider. Harun, bu ödülden sonra terfi edeceğinden çok emindir ve o gece evine giderken binmiş olduğu takside taksicinin saldırısına uğrar. O da doğal olarak kendini savunmaya çalışırken ne yazık ki bir cinayet işler. Ertesi sabah emniyete bu cinayetin ihbarı yapılır ve Harun aslında kendi işlemiş olduğu bu cinayetin katilini aramaya başlar. Bu şekilde kendisini karmaşık olayların içerisinde bulur.

Kin Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı Kin isimli filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Rüzgar Aksoy ve Cem Yiğit Üzümoğlu yer alıyor.

Film Ne Zaman Yayınlanacak?

Kin, 8 Ekim tarihinde Netflix platformunda izleyicisi ile buluşacak.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.