Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Yılın Son Merkür Retro Meselesi

2021 Yılının Son Merkür Retro Meselesi Başladı!

(20 Ekim tarihine kadar olduğumuz yerde kalalım biraz. 😌 )

Herkese merhaba arkadaşlar!

Sahip olduğu bütün popülerliğe rağmen aslında Merkür Retrosu endişelenecek son retrolardan biri. Bu dönem bizlere “Biraz düşün bakalım son zamanlarda nasıl kararlar verdin?”i sorgulamamız için verilen bir zaman gibidir. Ayrıca biraz da ortalığı toplama vaktidir. Neleri yarıda bırakmışız, kimleri birden hayatımızdan çıkarmışız bir bir üstünden geçebiliriz ki malum eski sevgililer de tam bu zamanlar kapımızı çalar.

Retro dönemini en rahat şekilde atlatmak için,

Biraz geride kalabilmek gerekiyor. Yeni fikirlere dalmadan önce bir geçmişe bakıp oraları temizlemeliyiz. Mesela bu dönemde verilerinizi yedekleyebilir, eski arkadaşlarınız ile iletişime geçebilir, özellikle de terazi burcundaki retro ile eski kırgınlıkları affedebilirsiniz.

Veee elbette hepimizin artık ezberlediği malum konu; Yeni iş, anlaşma, projelere dikkat ve her türlü elektronik alet alımı vb durumları ertelemede fayda vardır. Ancak günlük hayatımızı astrolojiye uyduramıyoruz maalesef. Teknolojik alet satın almanız gerekiyorsa iyice araştırmanız öneriliyor. Normalde bakmadığınız detaylara bile bakın deriz. İşler istediğimiz gibi gitmese de kenardan köşeden kendimize yol bulabiliriz.

Merkür yine her türlü iletişimi temsil ettiği için bu dönemde konuşmalarımıza da dikkat etmekte fayda var. Özellikle hem Chiron hem de Mars’tan alacağı sert açılar ile beraber geri dönülmez tartışmalara girebiliriz. Kısacası bin düşünüp bir söyleyeceğimiz bir süreç.

Son Merkür Retro meselesinin, meselimiz olmasını dilemiştim yılın ortalarında. Bu kez Terazi burcundaki geri hareketi, ikili insan ilişkileri ve iletişimdeki kararlarla güzel bir sınav yapmaya geliyor. Bu yazının sonunda sizler için hatırlatacağım son söz şu:

~ Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol! ~

Bu sözün hakkını vermeyi diliyorum hepimize.

İnanç ve ümitle…

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.