Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

WhatsApp, Instagram ve Facebook Neden Çöktü?

3 saati aşkın süredir WhatsApp, Instagram ve Facebook uygulamalarına erişilemiyor. Teknik ekipler yoğun çalışmalarını sürdürüp, platformların tekrardan erişelebilir hale gelmesi için çabalıyorlar. Sorunun kaynağı henüz bilinmiyor.

WhatsApp, paylaştığı açıklamada “Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz. Sabrınız için teşekkürler!” ifadelerini kullandı.

Instagram ve Facebook’un açıklamaları:

Facebook, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” denildi.

Instagram da paylaştığı mesajda “Instagram ve arkadaşlar şu anda biraz zor zamanlar geçiriyor ve bunları kullanırken sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bizimle kalın, biz varız.” ifadelerine yer verildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Twitter’dan konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.