Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Ünlü Şarkıcı Halsey Bebeği İçin Nasıl Bir Yorum Yaptı?

Kısa bir süre önce Türk sevgilisi Alev Aydın ile yaşadığı birliktelikten bir çocuğu olan dünyaca ünlü şarkıcı Halsey; Instagram üzerinden oğlu için bir yorumda bulundu.

Bebeğini henüz kucağına alan ve bu mutluluğun tadını çıkaran dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, oğluna Türkçe bir isim vermişti. Hâliyle bu durum Türk hayranlarını oldukça sevindirmişti.

Oğluna Ender Ridley adını veren dünyaca ünlü şarkıcı, henüz çocuğu doğmadan evvel, Allure Dergisi’ne verdiği bir demeçte, bebeği için “Çocuğumuz siyahi bir büyükbaba ile Türk büyükbabaya sahip olacak. . Hem Noel’i hem de Ramazan’ı yaşayacak.” açıklamasında bulunmuştu.

Önceden de hem Türkiye’ye hem de Türk dil ve kültürüne duyduğu merakla bilinen Halsey, uzun süre önce Türk bir hayranına Twitter üzerinden verdiği Türkçe yanıtla Türkiye gündemine girmişti.

Bugünlerde bebeğini ve mutluluğunu sıkça paylaşan ünlü şarkıcı, bebeği için yaptığı yorumla yüzleri güldürdü. Özellikle Türk hayranlarını çokça sevindiren yorumda Halsey; bebeği Ender Ridley için ‘Tombala bebe’ yorumunu yaptı! Ee Halsey gibi gelinimiz var, biz mutlu olmayalım da kim olsun. 🙂

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.