Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Tiktok, Kullanıcılarının Ruh Sağlığı İçin Bir Dizi Yeni Güncelleme Getiriyor!

Sosyal medyanın büyük küçük herkesi bir şekilde etkilediği aşikâr. Nitekim, bu konuda son zamanların en çok kullanılan sosyal medya platformlarında biri olan TikTok, getireceği bir dizi yeni güncelleme ile kullanıcılarının maruz kaldığı olumsuz etkiyi azaltmayı düşünüyor. TikTok, ruh sağlığı sorunu çeken ve intihar benzeri düşüncelerle boğuşan kullanıcıları için bir dizi yeni özellik getireceğini duyurdu!

İhtiyacı Olan Kullanıcıya Destek Hattı!

Geliştirmiş olduğu özellikler fazlaca konuşulacak olan TikTok, bu konuda rakip sosyal medya uygulamalarını da gerisinde bırakacak gibi görünüyor. Getirilen özelliklerden bazıları yeme bozuklukları problemi yaşayan kullanıcılar için destek niteliği taşırken, bunun yanında kullanıcı “intihar” gibi kelimeleri arttığında da uygulamaya destek amaçlı getirilen ve kullanıcıların yönlendirildiği müdahale özelliği de hizmete sunuldu!

Son zamanlarda Türkiye’de de kullanıcı sayısı büyük bir artış gösteren TikTok, geliştirmiş olduğu bir dizi yeni özelliği kullanıcılarına şu şekilde duyurdu; “Topluluğumuzu derinden önemsiyoruz ve her zaman onların sağlığını desteklemenin yeni yollarını arıyoruz. Bu nedenle, insanların TikTok‘ta ihtiyaç duyduklarında kaynaklar bulmalarını kolaylaştırmak için ek adımlar atıyoruz.”

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.