Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Netflix’in popüler içeriklerinden biri olan ve tabi The Witcher’ı oyunlardan bilen kitlenin merakla beklediği The Witcher 2. sezonun yeni fragmanı yayınlandı. Peki The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor hangi tarihte çıkıyor?

The Witcher’ın çekimlerine 2020’nin sonlarına doğru başlamış ve kısa bir süre önce de bitirmişti. 9 Temmuz’da Netflix Türkiye youtube kanalından The Witcher’ın 2. Sezon Tanıtım Fragmanı yayınlandı.

Peki The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Merakla beklediğiniz “The Witcher’ın yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?” sorusunun cevabını beklediğinizi biliyoruz. Fragmanı sonuna kadar izleyenler çoktan tarihi öğrenmişlerdir ama biz yine de belirtelim. Netflix eş CEO’su ve baş içerik sorumlusu Ted Sarandos konu ile ilgili kısa bir açıklamada bulundu ve Sarandos yaptığı açıklamada dizinin yeni sezonunun 2021’in son çeyreğinde yayınlanacağı belirtti. The Witcher 2. Sezonu 17 Aralık‘ta Netflix’de yayında olacak.

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor

Witcher’ın 2. sezonunda oyunu oynayanlar ve hikayeyi iyi takip edenler bilir. Yeni maceraların dışında Wild Hunt ortaya çıkacak. Bu yüzden de dizi ilk sezondan çok daha heyecanlı bir nokta da sezonu bitirebilir.

Henüz The Withcer’ın 1. sezonunu izlememiş olanlar The Witcher 1. Sezon adresinden 1. sezonu izlemeye başlayabilir.

Yeni sezon hakkında yeni bilgiler elde ettiğimiz gibi sizinle paylaşacağız. Ekip olarak bizde heyecanlı ve merak bir şekilde The Witcher 2. Sezon‘u bekliyoruz. Takip’te kalın!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.