Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Tarihin En Korkunç Cinayetleri (Modern Yamyamlar) +18

Önemli Uyarı: Tamamen bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Bu tarz konulardan etkileniyorsanız devam etmemenizi öneririz.

1819’da Ayakkabı çaldığı için mahkum olan Alexander Pearce, 1822’de arkadaşlarıyla birlikte hapishaneden kaçmaya yeltenmişti. Kaçış yolu düşündüklerinden daha zorlu olunca, ortaya çıkan yemek sıkıntısı yamyamlıkla sonuçlanmış ve Alexander Pearce bu 6 kişilik yolculuktan sağ çıkabilen tek kişi olmuştu. Yakalandıktan bir süre sonra tekrar başka bir mahkumla kaçan Pearce, yakalandığında, erzakları tükenmemesine rağmen onu da vahşice parçalayarak yediğini itiraf etmişti. Bu şeytani katil, ölmeden önce şöyle demişti:

“İnsan eti enfesti, balık ve domuz etinden bile daha lezzetliydi.”

1981’de, Sorbonne Üniversitesi doktora öğrencisi Renee Hartevelt’i öldürdükten sonra yiyen katil.

İssey Sagava, 1981’de, Sorbonne Üniversitesi’nde öğrenciyken tanıştığı Renne Hartevelt’ten kendisine Almanca öğretmesini ister. Sagava, evine yemeğe davet ettiği Hartevelt’i sevdiğini, onunla birlikte olmak istediğini söyledi ve Hartevelt’in kendisini reddetmesiyle 22 kalibrelik bir tüfekle Hartevelt’i ensesinden vurur. Önce sol göğüs ucunu, daha sonra burnunu ve kalçasını yediği genç kadının vücudunun bir kısmını vahşice yer. Çürümeye başlayan kısımlarını iki valize doldurarak Boulogne ormanına bırakır.

Vahşetten çok kısa bir süre sonra yakalanır ve 3 psikiyatri uzmanı tarafından “tedavi edilemez antropofaji (anthropophagy) ” tanısı üzerine Paul Guiraud Hastanesi’nde kalır. Daha sonra Tokyo’daki Matsuzawa Hastanesi’ne nakledilen Sagava, cezai ehliyete sahip olduğu gerekçesiyle 1986’da serbest bırakılır. 1987’de Renee Hartevelt’i nasıl öldürdüğü ve yediğini anlatan “İn The Fog” adlı bir kitap çıkarır ve “Shisenjiyou No Aria” adlı erotik bir filmde oynar. Yaptığı vahşet onu daha da ünlendirir ve yerel bir gazetede yazmaya başlar. Kadın kalçaları çizdiği tablolar satarak ün kazanmaya devam eder.

Miyazaki Tsutomu, Otaku Katili ve Drakula olarak bilinen sapkın bir yamyamdır. Dört kız çocuğunu kaçırıp vahşice katleden Miyazaki, 14 Nisan 1997 yılında müebbet hapse çarptırılır. Kız çocuklarından en küçüğü 4 yaşında, en büyüğü ise 7 yaşındadır. 1988-1989 yılları arasında Saitama Prefecture, Tokyo’da bu dört küçük kız çocuğunu öldürüp, cesetlerini taciz edip, kanlarını içen ve ellerini yiyen seri katil, yetmezmiş gibi bir de kurbanların ailelerine işlediği iğrenç suçu anlatan mektuplar ve kartpostallar gönderir. 1989 yılında yakalanan Miyazaki’nin avukatları müvekkillerinin akıl hastası olduğunu söylese de, katil 17 Haziran 2008 yılında idam edilir.

Miyazaki’nin adı, Japon toplumu için hala bir utanç kaynağı olarak gösteriliyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.