PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GlobalShare Ücretsiz Sosyal Reklam Ağı (Ücretsiz Hisse Dağıtıyor)


Yavuz
09-17-2014, 11:09 AM
Sosyal sitenin adı globalshare

Sitenin ayrıcağılı milyonlarca kişinin gördüğü siteye ücretsiz olarak reklamınızı ekleyebilirsiniz ve herkezle ortak konuşma özelliği ile sitenizi büyütebilirsiniz.Referansınızdan kayıt ol 5 kişi için 1 hisse veriyor ve her ay onun için para veriyor hisseniz ne kadar fazla ise daha fazla parayı alıyorsunuz.Yeni açılan sosyal paylaşım sitesi.. Piyasa iddiali girebilmek için bir kampanya başlatmış. 30 eylül tarihine kadar üye olana, üye kalıp giriş yaptığı her gün için bir adet hisse veriyor. Hisselerinin %70'nin bu şekilde dağıtacak.. Bu işlem sonrası hisse dağıtımı bitecek.. Yıl sonunda itibaren açılacak markette hisseler alınıp satılmaya başlayacak ( bilenler için marketglory ve goaltycoon hisseleri gibi) İster hisselerinizi satarsınız, isterseniz hisse başına düşen gelirinizi aylık olarak alırsınız.. Bu karar bize kalıyor.. Marketglory oyunun hisselerinden uzun süre düzenli bir gelir elde etmiştim..

Site sözünde durur mu? Ödeme yapar mı? Güçlü ve güvenilir bir sistem mi? Bilemiyorum. Yatırım yapılması gerekmediği ve ne kadar erken kaydolursak o kadar çok hisse alacağımız için yani erken kayıtın riski olmadığı avantajı olduğu için tanıtımı yaptım

Üye olduktan sonra sol taraf menüden gaz-dünya yazan kısımdan girip hisse kazanımını aktif etmeniz yeterlidir.. Aynı sayfadan web-ofis kısmından kaç hisseniz olduğunu görebiliriz..

Bence riski olmadığı için denemeye değer. Bu arada davet etiğiniz her 5 arkadaşınız için de bir hisse kazanıyorsunuz..

Siteye Kayıt Olmak İçin Tıkla Globallshare ([Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir!])