PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seo Danışmanlığı Nedir ?


BarisErtas
10-20-2013, 07:16 PM
Seo Nedir ? Seo Danışmanı Kimdir ? Seo Danışmanlığı Nedir ? Bütün bunlar neye işaret ediyor. Hep beraber detaylıca okuyalım. SEO hakkındaki fikirlerimizi geliştirelim.

Öncelikle SEO Nedir ?
Seo, Kelime açılımı ile ( Search Enginee Optimization ) yani Arama Motoru Optimizasyonu Anlamına gelmektedir.

Seo Danışmanı Kimdir ?
Seo Danışmanı, Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgilenen ve bu konuda gerçek anlamda çok bilgili olması gereken kişilerdir.

Seo Danışmanlığı Nedir ?
Seo Danışmanlığını, Seo Hizmeti veren, Siteleriniz için danışmanlık yapabilecek kişilerdir.

Peki Herkes Seo Yapabilir Mi ?
Seo yapmak o kadar basit bir iş değil, sizler sitelerinize seo yaptıracağınız zaman SEO danışmanınını iyi seçmenizi tavsiye ederim. Hacklink kullanarak sitenizi bir noktaya getirmeye çalışan kişilerle kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmem. Olay sadece linkte bitmediği için diğer aktivitelerinden de bilgi almayı unutmayın.

Kaynak : PolyoKurnaz / Web'in Kurnazı ([Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir!])

KadircanK
10-20-2013, 07:51 PM
güzel bir makale olmuş arkadaş doğru söylüyor backlinkle bir yere kadar yükselirsiniz seo lar da lazım sitenin iç seo su ve dış seosuda önemli yani aslında seoyu sizde belirli bir düzeyde yapabilirsiniz yani mesel seo analizlerinde canonical etiteklerininde katkısı vardır sitenizi kodlarken canonical kodlarını kullanabilirsiniz favicon ekleyerek seo analizinde ilerlemeyi sağlaya bilirsiniz ama tek bu kadar olmuyor mesela taglarınızda yazdığınız keywordler hakkında da çalışmalar yapmalısınız :),iyi forumlar :)