PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazilim ' a Hosgeldin yokmu :)


yazilim
11-03-2011, 10:02 PM
evet arkadaslar uzun bi aradan sonra tekrar geldim acıkcası ribiruyu tebrik ediyorum insallah onlarda benim gibi yanılmamıslardır.

Konuyu acacak yer bulamadığım icin bura actım bu bölüm altında gerekli yere tasınırsa sevinirim ribiru ailesi...

Ogameturks ve trproject kapanıs sebebi =>

arkadaslar biz birşeyler yapalım destek verelim derken bazı arkadasların basımızın üstüne cıkmadıkları kalmıstı onun üzerine siteyi uzun bi süre kapalı tutmak zorunda kaldım ve tatil dersler , photoshopfalan derken yeni yeni dönmekteyim sanala...trpproject team a da gelince yamuk üzerine yamuk yiyince takımı da dağıttım arkadaslar

Lütfen Terbiyemizi takınalım =>

uzun bi süre ogameturkse girmeyince bi baktım ki bana ve takımıma karsı küfürler havada ucusuyor acıkcası şaşırmadım en başından beri bekliyordum bu küfürleri... yine de benle olan dostlarıma sonsuz tesekkürlerimi belirtiyorum

Ribiru ya Teşekkürler =>


Ribiru ve ailesine teşekkürler ediyorum bu projeyi sürdürdükleri için unutmayın hit falan yok bu işte bu işte parada yok bu işte sadece kanım ve soyum vardı ve inşallah ribiru da bu yolda ilerleyip paraya dökmemiştir işi öyle bişey sezersem emin olun eskisi gibi geri dönerim..

Lütfen actığınız konulara dikkat edelim arkadaslar =>

Burada acılan konulardan bazıları benim 0 dan kodladığım paylasımlardır ama bazı arkadaslarda BEN duygusu olduğu için yok bunun farkıyla yok ben buldum yok ben yazdım gibi iceriklere rastlamaktayım..arkadaslar her zaman icine emeğe saygı duyun kodlayanı belirtin yine farkıyla diyin yine siz paylasın sadece BİZ duygusu olsun yeter

Eee.. yazilim bundan sonra ne yapacaksın? derseniz ise =>

bundan sonra bu forum altından destek vereceğim sizler bu forum altından eklenti paylasacaım bu demek oluor ki yazilim ribirucu mu oldu yazilim da mi rütbeli oldu yazilimda mi ribiru takımında hayır arkadaslar bunu da bizzat belirtmek isterim..ayrıca OGAME ([Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir!]) de de kendi ogamescrriptimi kurup oynatacağım biraz da bu oyundan para kazanalım dimi artık :)

Ribiru Kod Takımı Nasıl Peki? =>

evet arkadaslar birşeyler yapmış ve gayetde başarılı emeklerine saygım sonsuzdur..fakat:kod bilgisi eksik arkadasların editör olduklarını zorlanılmadan anlaşılıyor..ama ellerinden geleni yaptıklarından eminim.. :)

Bu Arada Ne Yaptın peki yazilim? =>

bu arada tasarımcının da bana kazık atması üzerine photoshop calıstım arkadaslar bi süre ve kendimce gayet basarılı oldum artık kendim tasarlayıp kendim css ye döküp kendim kodluyorum ve insanın kendinden baska kimseye güvenmemesi gerekiyormus ayrıca kendimi php de de geliştirdim artık coder kısmından cıkıp devoleper kısmına giriş yaptım yani artık fonksyonları cok rahat yazıp sınıf sistemi ile yazmaya basladım anlarsınız işte extends falan :)

Batuhan İnanmış
11-03-2011, 10:36 PM
RiBiRu'ya hoş geldiniz. Öncelikle belirtmek isterimki bu işi kesinlikle para için yapmıyoruz. Onun için yapıyor olsaydık en başta ücretsiz sürüm çıkmazdı.

Sizi kodladığınız eklentiler olabilir. Çekilmiştiniz herkes kendi yapmış gibi gösterdi. Bu çok doğal. Bizde biraz boş bıraktık ve scriptimizi satanları gördük. Bu işler boş bırakmaya gelmiyor sürekli dikkatli olmamız gerekiyor.

Küfür çok oldu evet. RiBiRu'da da tartışmalar çıktı. Biz her seferinde trproject vb. projelerin desteğini üstlenmediğimizi söyleyerek bu ortamı hafifletmek istedik. Sizin bırakmanız bizide çok etkiledi.

Geri döndüğünüze sevindim.

yazilim
11-03-2011, 10:54 PM
Sizi kodladığınız eklentiler olabilir. Çekilmiştiniz herkes kendi yapmış gibi gösterdi. Bu çok doğal. Bizde biraz boş bıraktık ve scriptimizi satanları gördük. Bu işler boş bırakmaya gelmiyor sürekli dikkatli olmamız gerekiyor.


bosversenize beni bilen biliyor benim seviyeme gelemeyecek kişiler bunlar bırakında kaliteleri koysunlar ortayaherneyse arkadaslar Hosbulduk :)

küfür edenlerle de hesabımız bir sonraki dünyaya kaldı artık :)

RiBaRoN
11-04-2011, 12:03 AM
Öncelikle hoşgeldin yazilim.

estaril inde belirttiği üzere mevcut ogame/xg scriptleri için ücret talebi olmamaktadır. Bu durumun modüler olarakda ek bir ücretlendirmesinin forumdaki gezintin gereği olmadığını bilmektesin.

Ribiru platformu coder/web tasarımcı/editör/grafiker/geliştirici/sunucu yöneticisi dallarında birbirlerine sataşma olmadan ve geliştirme + paylaşım mantığı ile yoluna devam etmektedir. Kimse tüm konularda ve dallarda uzman olamayacağından bu eksiklik birbirimiz arasındaki dayanışma ile çözümlenir. Bu aşamadaki kimin kime destek sağlayacağı yada projelere katılacağı kişilerin hür iradesine bağlı olarak belirlenir. Kişiler özgürdür ve hangi durum oluşursa oluşsun hakaret ve aşağılama burada yasaktır. Zaten bu duruma konu olan her ne varsa yönetimce layığını bulur.

Ribiruda her sektör emekçisi aynı değeri görür. Sen a sın iyisin sen b sin burada yerin yok gibi kurallar burada yoktur.

Rütbeli yada rütbesiz olman saygı ve uslup açısından hiçbirşeyi değiştirmez. Bu forum altında yardımlarda bulunma isteğinde elbetki gözardı edilemez. Şayet trprj sistemin için burada bir iki durum hariç hiç bir destek sağlanmamıştır. Talepçiler Sitene yönlendirilmiştir.

Sistem geliştirmelerine ait eklenti sahiplerinin gerçek delillere dayalı beyanı ile lisans ve kurala tabii tutulabilir, buradan belirtilebilir. Kimin hangi sistemi geliştirdiği yada eklenti sağladığı bilinemeyeceğinden SADECE DELİL sahiplerinin isimleri ribiru altındaki projelede yer bulur. Harici şekilde hak talebi geçersizdir, yer bulmaz.

Ribiru.com altında kişilerce geliştirilen sistemler ne tür olursa olsun etki edilen değişim emeği için kişi ücret talep edebilir. Bu sadece mevcut sistem için uygulanan hak beyanıdır, basit veya profesyonel bir emektir.

İyi paylaşımlar ...

showtimer
11-04-2011, 05:17 PM
hoşgeldin kardeşim :)