Sirius Yıldızı ile Ay Kavuşumu: Dilek Kapıları Açılıyor

Bugün 18.40 ile 23.00 saat aralığında ilahi yıldız Sirius ve Ay kavuşum yapacak. Gökyüzünde su enerjisi var. Ay-Neptün-Venüs üçlüsü mistik ve haberci rüyalar görmenizi destekleyebilir. Dua ve dilek kapıları bizim için açıldı. Bu durum en yüksek hayrımıza olsun.

Merhaba sevgili arkadaşlar!

Sirius Yıldızının parlaklığı üstünüzde olsun.

Bugün gerçekleşecek olan ilahi yıldız Sirius & Ay Kavuşumuna değineceğim sizler için.

Ay Yengeç burcunda yani, ayda 1 kere Sirius sabit yıldızıyla kavuşum yapar. Ve o kavuşum zamanı önemli enerjileri barındıran bir zaman dilimi olur.

Ay ile Sirius kavuşumu bu akşam 18.40’da başlayıp 23.00’e kadar devam edecek.

✨ En parlak yıldızlardan olan Sirius, Dünya’nın neresinde olursanız olun çıplak gözle görülebilir.

✨ Büyük köpek yıldız takımında bulunan ve birçok kutsal kitapta adı geçen bu yıldız, Kur’an-ı Kerim’in Necm Süresinde de Şi’ra olarak geçer.

✨ Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Dünya’nın en eski tapınağı Göbekli Tepe, yaklaşık 11.000 yıl önce Şi’ra (Sirius) yıldızına tapınmak için yapılmıştır. Sirius, Dünya’mızı aydınlatan Güneş’ten 25 kat daha parlaktır.

✨ Bu zaman diliminde dolunay enerjisiyle beraber bırakmak istediğimiz ne varsa bunlar için bitirmeye niyet etmeli ve her sonun bir başlangıç olduğunu düşünerek hayatımıza çekmek istediklerimiz için dua-dilek-olumlama yapabiliriz.

Gönlünüzden geçenlerin hakkınızda hayırlı olacağı, hakkınızda hayırlı olanların da gönlünüzün razı olacağı tüm dua ve dilekleriniz kabul olsun. ❤️

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Yazılar