Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Sirius Yıldızı ile Ay Kavuşumu: Dilek Kapıları Açılıyor

Merhaba sevgili arkadaşlar!

Sirius Yıldızının parlaklığı üstünüzde olsun.

Bugün gerçekleşecek olan ilahi yıldız Sirius & Ay Kavuşumuna değineceğim sizler için.

Ay Yengeç burcunda yani, ayda 1 kere Sirius sabit yıldızıyla kavuşum yapar. Ve o kavuşum zamanı önemli enerjileri barındıran bir zaman dilimi olur.

Ay ile Sirius kavuşumu bu akşam 18.40’da başlayıp 23.00’e kadar devam edecek.

✨ En parlak yıldızlardan olan Sirius, Dünya’nın neresinde olursanız olun çıplak gözle görülebilir.

✨ Büyük köpek yıldız takımında bulunan ve birçok kutsal kitapta adı geçen bu yıldız, Kur’an-ı Kerim’in Necm Süresinde de Şi’ra olarak geçer.

✨ Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Dünya’nın en eski tapınağı Göbekli Tepe, yaklaşık 11.000 yıl önce Şi’ra (Sirius) yıldızına tapınmak için yapılmıştır. Sirius, Dünya’mızı aydınlatan Güneş’ten 25 kat daha parlaktır.

✨ Bu zaman diliminde dolunay enerjisiyle beraber bırakmak istediğimiz ne varsa bunlar için bitirmeye niyet etmeli ve her sonun bir başlangıç olduğunu düşünerek hayatımıza çekmek istediklerimiz için dua-dilek-olumlama yapabiliriz.

Gönlünüzden geçenlerin hakkınızda hayırlı olacağı, hakkınızda hayırlı olanların da gönlünüzün razı olacağı tüm dua ve dilekleriniz kabul olsun. ❤️

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.