Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Sevgililer Günü’nde Sevgilinizle/Eşinizle İzleyebileceğiniz 4 Film

Bildiğimiz gibi Sevgililer Günü‘ne çok az bir zaman kaldı. Covid-19 vakalarının arttığı ve her şeyin oldukça pahalı olduğu bu günlerde Sevgililer Günü’nü evde geçirmek isteyenlerimiz olacaktır. Bu yüzden sizlere sevgilinizle/eşinizle beraber izleyebileceğiniz film önerileriyle geldik. Gelin hep beraber bu filmlere bakalım.

1. Edebiyat ve Patates Turtası Derneği

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği isimli film, savaş sırasında halkın yaşadıklarını ele alan bir roman yazmaya karar veren Juliet’in işgal altındaki kişilerle kurmuş olduğu ilişkiyi konu edinmektedir.

Juliet bir gün Edebiyat ve Patatesi Turtası Derneği’nin bir üyesi olan Dawsey’den bir mektup alır. Dawsey’in yazmış olduğu bu mektuptan oldukça etkilenir ve bu derneğin üyelerinin yaşamış olduğu Guernsey isimli bir adaya gitmeye karar verir. Juliet’in bu adaya gitmesi ile bütün hayatı değişmeye başlar.

2. Karışık Kaset

Karışık Kaset isimli film tıpkı ismi gibi aslında “karışık” bir film. Ulaş ve İrem aynı apartmanda yaşayan komşu çocuklarıdır. Ulaş, İrem’e aşıktır. Babası da bunun üzerine Ulaş’a İrem’e karşı olan duygularını kasede kaydetmesini tavsiye eder. Ulaş da bunun üzerine İrem’e doğum günü hediyesi olarak karışık bir kaset yapmaya karar verir. Fakat araya uzun bir ayrılık girer. Yıllar sonra tekrar karşılaşmalarıyla her şey değişir.

3. Five Feet Apart

Five Feet Apart isimli film, iki gencin hastanede yollarının kesişmesi ve aralarındaki gittikçe güçlenen sevgiyi konu edinmektedir. İkisi de kistik fibrozis hastasıdır. Bu yüzden hayatlarında belirli sınırlamalar bulunmaktadır. Ama bütün bu engeller onların aşkı önünde durabilecek midir? Asıl soru işte tam da bu.

4. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi isimli film, yaşlı olarak doğan ve gittikçe gençleşen Benjamin Button’ın hayatını anlatmaktadır. Benjamin, daha küçük bir bebekken babası onu bakımevinin önüne bırakır. Hayatı burada oldukça farklı bir hâl alır. Oldukça ilginç bir film olduğunu söyleyebilirim.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.