Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Seçtiğiniz Göz Bilinçaltınızda Yatan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor!

Gözler en eski çağlardan beri insanın ruhuna ve dolayısıyla saklı kişiliğine açılan gizli geçitler olarak kabul görmüşlerdir. Bizler de bu test sayesinde sizlerin saklı kişiliğiniz hakkında bazı ipuçlarını vermeye çalışacağız.

 1. Hangi Göz Dikkatinizi Daha Fazla Çekti?

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9

Seçtiğiniz Göz Bilinçaltınızda Yatan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor!

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  1. Göz!

  Çok geniş görüşlü bir insansın. Hayatına giren insanlardan sevgini asla eksik etmiyorsun. Bir ömür beklemek yerine, gerektiğinde risk almaya, fırsatları kovalamaya ve hayatta öğrenmeye daha isteklisin. Korkularını ve güvensizliklerini sürekli içine atıyorsun. Duygusal bir yapıya sahipsin ve kimseyi incitmeden kendi sorunlarını çözmeye çalışıyorsun. Ama dikkatli olmalısın, nazik tarafından dolayı bazen başkaları tarafından kullanılabilir ve üzülebilirsin. Diğer insanların iyi niyetini suistimal etmesine izin vermemelisin!

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  2. Göz!

  İster iş hayatında , ister duygusal hayatında ele aldığın her işi ustalıkla hallediyorsun. Dakik bir insansın. Sergilediğin tavırlarınla etrafındaki insanların örnek olarak gösterdiği ve saygı uyandıran becerikli bir insansın. Yüreğinin en derinlerinde dünyada var olan adaletsizliklerden dolayı üzgünsün ve bu yüzden kendi çevrene karşı elinden geleni yapıyor ve yeri geldiğinde diğer insanları uyarmaktan da çekinmiyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  3. Göz!

  Başta duygusal olmak üzere farklı bir çok alanda zorluklarla ve acılarla karşılaşmış, fakat tüm bunlara rağmen bu zorlukları sırtlayarak yola devam edebilmiş güçlü bir insansın. Hatta öyle ki çoğu zaman diğer insanların senin yüzünden kendilerini kötü hissetmemesi için onların etrafında, kendi acılarını yok sayarak mutlu rolü bile yapıyorsun. Zorluklar ve acılarla yoğrulmuş güçlü karakterin sayesinde diğer insanlar için yıkıcı olabilen bazı şeyler karşısında daha güçlü duruyorsun. Gerçek benliğini dış dünyadan öyle iyi saklıyorsun ki seni yakından tanımayan kişiler hiçbir sorunu olmayan neşeli bir insan olduğunu bile düşünebiliyor.

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  4. Göz!

  Hayata pek çok farklı pencereden bakabilen ve filozof yönü olan bir kişisin. Duygusal ilişkilerde dahil olmak üzere tüm yaşantınla alakalı her şey üzerine derinlemesine düşünüyorsun. Bazen düşünceler arasında öylesine kayboluyorsun ki, diğer insanların bu şeyleri düşünmeden yaşamlarına devam ediyor olması sana oldukça garip geliyor. Sana dayatılan ve üzerinde düşünce yürütmeden körü körüne kabul etmenin beklendiği şeyleri asla benimseyemiyorsun. Düşünce ve akıl gücünü kullanmadan varılan kanılar asla sana göre değil. Çünkü sen tam anlamıyla felsefik bir yapıya sahipsin.

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  5. Göz!

  Gizemli ve anlaşılması oldukça zor bir yapın var. Sana göre hayat, bir çok farklı elementin bir araya gelmesiyle oluşan bir mucize. Hayatın gizemlerine karşı bir çekim hissediyorsun. Bu yüzden farklı ilgi alanlarına sahipsin. Öğrenmeye meraklı bir yapın var. Çok konuşmuyorsun, ancak konuştuğun zaman, bahsettiğin şey üzerindeki hakimiyetin diğer insanları oldukça etkiliyor ve onların takdirini kazanıyorsun. Ayrıca gizemli yapından dolayı merak da uyandırıyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 6. Test Sonuçları

  6. Göz!

  Hassas bir yapıya sahipsin. Etrafında olan olaylara karşı büyük bir duyarlılığa sahipsin ve diğer insanların dikkat etmediği şeyleri kolaylıkla fark edebiliyorsun. Öyle ki bu hassas tavrın yüzünden çevrendeki insanlara daima iyi davranma eğilimi gösteriyorsun ve bu yüzden yakın arkadaşların tarafından çok seviliyorsun. Ancak şunu unutmamalısın ki, bu iyi niyetli tavrını bazı insanlar kullanarak kendini kötü hissetmene neden olabilir ve seni kullanmaya çalışabilirler. Bu yüzden sana karşı sıcak ve içten olmadığını düşündüğün hiç kimseye karşı iyi niyetli yönünü göstermemelisin.

  Sonuçları Paylaş
 7. Test Sonuçları

  7. Göz!

  Coşkulu ve enerjik bir yapıya sahipsin. Gözü pek tavrından dolayı çevrendeki insanların daima dikkatini çekiyorsun. Herhangi bir konuda karar verirken üzerine pek fazla düşünmüyorsun. Ancak bu enerjik tavrın bazen diğer insanları boğabiliyor. Ara sıra yavaşlamalı ve hayatın akışını biraz da olsa dışardan gözlemelisin.

  Sonuçları Paylaş
 8. Test Sonuçları

  8. Göz!

  Alışılmışın dışında bir yapıya sahipsin. İlgi alanların, dünya görüşün ve duygusal eğilimlerin diğer insanlardan oldukça farklı. Gelenekler ve kuralları esneten kişiliğin çoğu zaman diğer insanların tepkisini çekse de, sen kişiliğinden asla ödün vermiyorsun. Yeni şeyler denemeye ve farklı tecrübeler edinmeye bayılıyorsun. Hatta öyle ki kimi zaman diğer insanların nasıl sürekli olarak aynı şeyleri yaptığını merak ediyor ve hayrete düşüyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 9. Test Sonuçları

  9. Göz!

  Derin bir iç görüye ve sezgisel yeteneklere sahipsin. Dünyanın işleyiş biçimini ve insanları gayet iyi anlıyorsun. Hayatta yaşadığın tecrübeler sayesinde insanların davranışlarını kolaylıkla anlayabiliyorsun. İnsanları okumakta gayet iyi olduğun için birinin seni kullanıp kullanmadığını ya da gerçek niyetinin ne olduğunu kolaylıkla anlayabiliyorsun.

  Sonuçları Paylaş

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.