Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

“Ölürsem Eğer Kimse Bundan Sorumlu Değildir” Notunu Bırakan Genç Bulundu!

Elazığ Merkeze bağlı Ataşehir Mahallesi’nde yaşayan 21 yaşındaki Ferhat Eren, hava almaya çıkıyorum diyerek evden ayrıldı. Uzun bir süre sonra eve dönmeyince odasına bakan kardeşi, telefonu dahil hiçbir eşyasını yanına almadığını fark etti. Ailesi telefonunu inceleyince uzun bir intihar notuyla karşılaştı. Bunun üzerine polise haber veren aile büyük bir umutla yetkililerden haber beklemeye başladı.

Kısa bir süre sonra acı haber geldi. Boş bir arazide genç bir bedenin ağaca asılı olduğunu gören vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, gencin Ferhat Eren olduğunu belirledi.

Bıraktığı notta, “Hiçbir zaman konuşkan ve derdini anlatan biri olmadım. . Ama artık anlatabilirim. Ben başa çıkamıyorum artık hayat ile mutluluk ve yaşamın bu dünyada bir ev, araba ve evlilik olması kadar saçma bir şey yok. Bu yaşıma kadar yaşayan bir ölü gibiydim. Hiçbir zaman ne mutlu ne de tatmin oldum. Sadece siz öyle olduğumu sandınız. Şimdi belki mutlu olacağım bir yere gitmek beni umutlandırıyor. Kimse ne beni düşünsün ne de arkamdan ağlasın. Beni sevenlerden ve ailemden özür diliyorum. Son çare bu mecburum. Çünkü yaşadıkça daha çok acı çekiyorum. Biliyorum, 2-3 gün konuşulup unutulacağım. Ardımdan bu yazıyı okuyun ki belki beni anlarsınız. Ben bile kendimi anlamıyorken. Tüm beni soran herkese bu yazıyı okutun. Herkesin gerçeği bilmeye hakkı var. Bunları yazarken bile zorlanıyorum. Çünkü kendimi bile açıklamak zor ama artık yaşamak istemiyorum. İstemiyorum ne yaparsam yapayım hiçbir şey değişmiyor. Her gün yine aynı şeyler oluyor. hiçbir şeyi değiştiremiyorum. Sakın üzülmeyin sakın ağlamayın. Hiçbir şey geri gelmiyor. Yok olmak istemiyorum. Beni en azından yılda bir kez hatırlayın. Dışardan hayat dolu olanlar hep ilk giden olur. Ölürsem eğer kimse bundan sorumlu değildir. Tüm aile ve sevenlerimden özür diliyorum. En çok sizden özür diliyorum. Anne ve baba size layık bir evlat olamadım, özür diliyorum” ifadeleri yer alıyordu.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.