Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Netflix’te Bu Hafta Vizyona Girecek 1 Dizi, 1 Film, 1 Belgesel

Netflix‘te yayınlanan içerikler genel olarak izleyicilerden tam puan alıyor. Son yıllarda pek çok farklı dilde çekilen Netflix yapımları ile Netflix orijinal yapımları artmış bulunuyor. Bugün sizler için Netflix‘te bu hafta yayınlanacak olan içeriklerden 1 dizi 1 film 1 belgesel önerisinde bulunacağız. Haydi başlayalım.

The Chair

1 dizi önerimizde bu hafta izleyici ile buluşacak olan The Chair yer alıyor. HBO’nun ünlü yapımı Game of Thrones’un yaratıcıları Dan Benioff ve D.B. Weiss tarafından hazırlanan dramatik komedi türündeki dizinin sezonu totalde 6 bölüm sürecek. 20 Ağustos tarihinde Netflix platformundan izleyici ile buluşacak olan dizide, bir üniversitenin İngilizce bölümünde gerçekleşen olaylar silsilesi konu ediliyor.

Sweet Girl

1 film önerimizde bu hafta vizyona girecek olan Sweet Girl bulunuyor. Başrollerinde Jason Momoa ve Isabela Merced’ın oynadığı filmde ailesini çok seven bir adamın, kanser hastası eşini kurtaracak olan ilacı piyasadan kaldıran ilaç firması ile mücadelesini göreceğiz. Gregg Hurwitz ve Philip Eisner tarafından yapılan film, 20 Ağustos tarihinde Netflix platformundan izleyici ile buluşacak.

Bob Ross: Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs

1 belgesel önerimizde yer alacak olan belgesel bu hafta vizyona girecek olan ve orijinal adı Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed isimli belgesel. Pek çok kişiye resim aşkını aşılayan ünlü ressam Bob Ross’un hayatına odaklanan bu belgesel, Ross’un hayatının bilinmeyenlerini izleyici ile buluşturuyor. Netflix‘te yayınlanacak olan belgesel 25 Ağustos’ta vizyona girecek. Yönetmenliği Joshua Rofé tarafından yapılan belgeselde ünlü ressam Bob Ross hakkında daha önce bilmediğiniz pek çok şeyi öğreneceksiniz.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.