Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Netflix’in Yeni Trendi Komiser Grom: Veba Doktoru

Komiser Grom, 8 Nisan 2021‘de Rusya’da vizyona giren Rus yapımı aksiyon ve macera filmi olan yapım Komiser Grom: Veba Doktoru (Mayor Grom: Chumnoy Doktor) adı ile Netflix platformunda yer aldı. İnsanların ilgisini çeken aksiyon ve suç filmi olan Komiser Grom şuanda Netflix’te Türkiye Top 10 listesinde 3. sırada yer alıyor.

Filmin Konusu

Major Grom: Plague Doctor çizgi roman serisinden uyarlanan Komiser Grom rus film tarihi göz önünde bulundurulduğunda çığır açan bir potansiyele sahip. İlk gözlemde bir amerikan kötü kahraman filmi olarak görünse de oldukça iyi çekilmiş bir rus filmidir. Artan suç oranlarından dolayı insanlar büyük bir korkuyla yaşıyor. Acımasız çetelerin sayıları artmış ve önüne gelen herkes insan öldürmeye başlamış. Bu suç örgütlerine çözüm olacak birini arayan insanların karşısına Polis Binbaşı Igor Grom çıkıyor. Igor kurallara ve yasalara karşı gelerek bu çeteleri tek tek yakalayıp St. Petersburg’u kötülerden arındırmaya çalışırken karşısına onun tam tersi olan Veba Doktoru çıkıyor. Igor insanları öldürmeyip adaletin olmadığını bilmesine rağmen adalete teslim ederken Veba Doktoru insanları öldürüyor ve kendi adaletini sağlamaya çalışıyor. . Veba Doktoru bir sosyal medya platformu üzerinden şehrin “kanunsuzluk vebasıyla hasta olduğunu” ilan edip cezalardan para veya yüksek statülü kişileri üst üste canlı yayında öldürerek “tedaviye” etmeye başlar. Sonucu tüm şehrin kaderini belirleyecek soruşturma da Igor bir çok zorlukla karşı karşıya.

Netflix'in yeni trendi Komiser Grom: Veba Doktoru

Komiser Grom Oyuncuları

  • Tikhon Zhiznevskiy – Igor Grom
  • Alexander Seteykin – Dima Dubin
  • Lyubov Aksyonova – Yulia Pchelkina
  • Sergei Goroshko – Sergei Razumovskiy
  • Dmitriy Chebotarev – Oleg Volkov
  • Oleg Chugunov – Aleksey Makarov
  • Vitaliy Khaev – Albert Bekhtiev
  • Yuliya Parshuta – Anna

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.