Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

NASA Başkanı: Evrende Yalnız Değiliz!

UFO‘ların ve uzaylıların olası varlığına dair belgelerin uzun süredir gizli tutulduğunu belirtmekte fayda var ancak pandemi sırasında kamuoyuna açıklamaya başladığını ve NASA Başkanı Bill Nelson‘ın bir açıklama yayınladığını belirtmekte fayda var.

NASA Başkanı Bill Nelson, CNN’e verdiği röportajda, Ulusal İstihbarat Teşkilatı ve Pentagon’dan oluşan Deniz Görev Gücü tarafından hazırlanan ve 25 Haziran’da yayınlanan raporu okuduğunda “Uzayda yaşam ihtimali olduğunu hissettiğini söyledi. ” sayfalık raporda cevaptan çok sorular ortaya röportaj yaptı. Amerika Birleşik Devletleri, uzay ajansı dedi ki:

“Rapor temelde bizim düşündüklerimizi söylüyor. Pilotların gördüklerinin yanıtının ne olduğunu bilmiyoruz, ama onlar bir şeyler bildiklerini biliyorlar.” 

Nelson aynı zamanda eski bir astronot ve senatördür ve insanların evrende ne olduğunu anlamaya hevesli olduklarını söyledi. . “Yalnız mıyız? Şahsen olmadığımızı düşünüyorum” diye devam etti.

“Evren öyle büyük ki ve 13.5 milyar yıl önce başladı, bu çok uzun bir zaman. Ama insanlar bu türden bilgilere açlar ve biz de aramaya devam edeceğiz.”

UFO‘ların Çin gibi ülkelerin teknolojisinden kaynaklanabileceği tezini reddeden Nelson NASA‘nın Dünya Dışı Zeka Arayışı adında bir programı olduğunu, ama bugüne dek böyle bir zekayla iletişime geçmediklerini aktardı. Bu yıl kasım ayında James Webb Uzay Teleskopu‘nu devreye soktuklarında neredeyse her şeyin başlangıcına varana dek pek çok soruya yanıt bulabileceklerinin umudunu dile getirdi.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.