Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Merkür Retrosu Olumlamaları

“Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun!” diyerek yazıya giriş yaparım arkadaşlar. 😌

Merkür durağanda ve retroya başladığından beri “Allah’ım bunları bana sayıyla mı gönderiyorsun?” sorusunu geride bırakalı iki, üç gün oldu.

Tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, iyi niyetle söylediklerinizi başka bir tarafından anlayan çok oldu. Bence bırakın telefonu, alın kitabınızı sakin sakin takılın evde. Ama bundan önce sizinle bir şey paylaşmam gerek.

Hazır olunnnnn!

Merkür Retrosu Olumlamaları

Evet başlığımız bu. Doğru yerdesiniz. Günah keçisi Merkür ve sıkıntılar bir köşede dursun, gelin bu süreçte kendimize iyi gelecek olumlu cümlelere odaklanalım. Meditasyon vb çalışmalar yapan arkadaşlara madde madde belirttiğimiz cümleler tanıdık gelebilir. Merkür Retrosu Olumlamalarını bilmeyen arkadaşlarım da artık bilmeli bunuuu! Ki bu süreçte iyi şeyler zihnimizi ve kalbimizi rahatlatsın.

Olumlama Cümlelerimiz Şunlar:
  • Akışa bırakabilmenin gücünü biliyorum.
  • Kendimi net ve yalın bir şekilde ifade edebilirim.
  • Bana hizmet etmeyen tüm düşünce formlarını serbest bırakıyorum.
  • İlahi planlama ile uyum içerisindeyim.

Günde bir ölçek sabah, öğle, akşam; ekim sonuna kadar kullanmalı. Tercihen yüksek sesle bilinçaltına doğru doğru söylenmeli. 💫

Evrene iletildi. ✅

Merkür’e retroda bu kafayla, bu görseldeki mesaj atılmaz. 😂 Olsa olsa içimizden geçirdiğimiz olumlamalarla doğru mesajı göndermiş oluruz. Tıpkı yukarıdaki bahsettiğimiz olumlama gibi…

Evet bu yazının sonunda da içten bir kahkaha attım. Merküryen gülüşler sizi de sarsın. Elimizi vicdanımıza koyup kendimiz ve hepimiz için iyi dilekler gönderiyoruz o halde.

İnanç ve ümitle… ❤️

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.