Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Merakla Beklenen Control Z Dizisinin 2.Sezonu Çıktı!

İlk çıktığı gün top 10’da yerini alan Control Z 2. sezon bomba gibi geldi. İlk sezonu aratmayan bölümleri ve gizemi ile yeni yayınlanan bölümleriyle sen de geç kalmadan Control Z 2. sezon izle!

İlk sezonu oldukça izlenen Control Z dizisinin 2. sezonu trendlere girmeyi başardı bile! Netflix meksika yapımı olan bu dizi lisede bir öğrencinin arkadaşlarını hedef alıp gizli sırlarını ifşa etmesini ele alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Bernardo De La Rosa ve Alejandro Lozano oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Miguel García Moreno kaleme alıyor.

Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Dizi 22 Mayıs’ta Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Imdb puanı 7,2 ile başlayan dizi şimdilerde 6,4 lük bir puana sahip. Dizinin 2. sezonu da 1. sezon gibi 8 bölümden oluşuyor.

Control Z Konusu

Netflix Meksika yapımı olan Control Z dizisi gençlik dizilerinde olmazsa olmaz bir şekilde bir öğrencinin arkadaşlarının sırlarını ifşa etmesi ile birlikte lisede yaşanan karmaşaları konu alıyor. Lisede mutlaka bulunması gereken asosyal bir genç olan Sofia, gözlem yeteneği güçlü bir karakterdir. Güçlü gözlem yeteneği sayesinde okulda olan her olayın farkında olan ama kimseye çaktırmayan Sofia, arkadaşlık konusunda bir hayli zorlanmaktadır. Sofia arkadaş bulmak için çabalarken okulda gizemli bir hacker arkadaşlarının gizli sırlarını ifşa etmeye başlar. Bu ifşalardan sonra okulda karmaşa başlar ve herkes birbirinden şüphelenir. . Sofia gözlem yeteneğinin güçlü olması sayesinde olayları aydınlatmaya ve hackerı bulmaya çalışır.

Control Z Dizi Oyuncuları

Ana Valeria Becerril
Michael Ronda
Yankel Stevan

İlk Sezon Fragmanı

İkinci Sezon Fragmanı

Dizi Yorumları

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.