Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Matrix “Resurrections” Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Beyaz perdeye damga vuran ve efsane film serilerinden biri olan The Matrix, izleyen birçok kişinin zihnindeki yaşam algısını da değiştirmeye sebep olmuştu. İnsanlığın gelecekte karşı karşıya kalabilme ihtimali olan AI tehdidine karşı apaçık göndermelere yer veren seri, yıllar sonra tekrardan hayranlarıyla buluşacak.

Matrix Resurrections ne zaman vizyona girecek?

Serinin son filmi 2003 yılında yayınlanmıştı. Makineler ile insanlar arasındaki savaşın son bulduğu film çarpıcı bir final sahnesiyle sona ermişti.

Bunun üzerine 3. film ardında birçok soru işareti bırakmıştı. İnsanlık makinelere karşı yenilgisini kabul etti mi? Neo yaşıyor mu? Matrix tekrardan makinelerin kontrolünde mi olacak?

Şu an için Matrix’in yeni filmi ile ilgili elde edilen bilgiler, filmin çekimlerinin devam ettiğini gösteriyor. Elbette ki en önemlisi film için verilen vizyon tarihinin açıklaması. Olası aksilik yaşanmazsa film 2021’in Aralık ayında tekrardan izleyici ile buluşacak.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.