Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Masterchef Şampiyonu Kim Oldu?

Tv8’de yayınlanan ve birbirinden yetenekli şeflerin yarıştığı Masterchef bu yıl da heyecanla izlendi. Final bölümünü çeken yarışmada kazanan kişi merak ediliyor. Masterchef kim kazandı? sorunun cevabı yazımızda..

Masterchef Türkiye 2021 finali için yarışan iki isim Eren ve Hasan’dı. 14 Ocak’ta yayınlanan final bölümünde izleyiciler nefeslerini tutarak bekledi. Masterchef final bölümünde iki yarışmacı imza yemeklerini yaparak son kez jüri karşısına geçti. Kıran kırana geçen mücadelede akılda kalıcı anlar yaşandı.

Danillo şef, Mehmet şef ve Somer şef son kez yemekleri değerlendirerek Masterchef şampiyonu için oylama yaptı. Bu oylamanın kazananı 2021 – 2022 yılı MasterChef kazananı oldu. Bu yıl toplam 134 puan alarak şampiyon Eren Kaşıkçı oldu. Hasan ise 127 puan alarak yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Masterchef yeni sezon çekimleri ve yarışmacıları belirli olduktan sonra yarışmanın süreceği biliniyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.