Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Leyla İle Mecnun’un Yeniden Yayına Girmesi Üzerine Hayranlarından Gelen Tepkiler

“Yarım kalan her hikaye tamamlanmaya muhtaçtır” diyerek sevincimizi bir kez daha dile getirelim. Leyla ile Mecnun, 17 Haziran 2013 tarihinde yayımlanan 103. bölümünün ardından aniden yayından kaldırılmış, ancak 104. ve son bölümüyle 27 Ocak 2014 tarihinde TRT’de yayımlanmıştı. Bu beklenmedik veda üzerine, Leyla ile Mecnun izleyicileri büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Böylelikle Leyla ile Mecnun, Türk televizyon tarihinin en büyük efsanelerinden biri olarak hafızalarda iz bırakmıştı.

Ancak Acun Ilıcalı’nın oluşturduğu Exxen isimli dijital platformun sosyal medya hesaplarında geçtiğimiz aylarda yapılan duyuru ile, Leyla ile Mecnun’un yayın hayatına devam edeceği öğrenildi. Hayranların bir kesimi sevinç naraları atarken, diğer kesimi ise aynı tadı veremeyecek endişesiyle olumsuz tepkiler vermişti.

Tüm oyuncularla tek tek görüşülmüş ve hiçbir oyuncunun değiştirilmeden yer aldığı senaryonun çekimleri geçtiğimiz aylarda başlamıştı. İlk çekimleri sona erdikten sonra dün gece ilk bölümüyle Exxen’de yayına girdi. Hayranlarına kavuşan dizi, sosyal medyada büyük bir ses getirdi. Listelerde ilk sırada yer alan Leyla ile Mecnun’a gelen tepkiler şunlardı:

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.