Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Leyla ile Mecnun’un Tam Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yayın hayatına TRT 1’de başlayan ve kısa sürede birçok kişinin gönlünde taht kuran ünlü dizi Leyla ile Mecnun‘un yayınlanacağı tarih belli oldu! Bilindiği üzere Exxen platformu dizinin yeniden başlaması için çeşitli girişimlerde bulunmuştu. Yapılan açıklamalarda ise dizinin aynı kadro ile çekileceği belirtilmişti.

Tam Tarih Ne Zaman?

Leyla ile Mecnun dizisinin hayranları dizinin tam olarak ne zaman başlayacağını merak ediyordu. Exxen ile yürütülen çekimler bittikten sonra ağustos ayının ilk haftasında platform, diziye ait afişleri yayınlamıştı. Pek çok kişinin aklında kalan; Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanacak? sorusunun cevabı ise platformun resmi Instagram hesabı üzerinden izleyicilere duyuruldu!

Leyla ile Mecnun Eylül Ayında Başlıyor!

Resmi Instagram hesabından dizinin başlama tarihi paylaşan Exxen, izleyenleri heyecanlandıracak bir açıklama ile yayın tarihini paylaştı. Buna göre Leyla ile Mecnun 3 Eylül tarihinde yeniden izleyici ile buluşacak!

Dizinin Kadrosunda Kimler Var?

Yapılan açıklamalarla dizi kadrosuna kimlerin yer alacağı kafalarda netleşmeye başlamıştı. Buna göre dizinin senarist koltuğunda yine Burak Aksak yer alırken yönetmenliğini ise yine Onur Ünlü üstlenecek.

Tüm bunların yanı sıra oyuncu kadrosunda değişiklik yapılmayan dizinin değişen tek bir karakteri var! Leyla ile Mecnun‘un eski sezonlarından alışık olduğumuz üzere Leyla rolüne can veren Ezgi Asaroğlu yerine, dizi kadrosuna bu rolü oynamak üzere son zamanlarda Masumiyet dizisinde de oynayan Deniz Işın yer alacak!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.