Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Kore Hayranlığı Başlarına Bela Açtı!

İstanbul Hadımköy’de yaşayan üç arkadaş E.Y (15) E.Y (13) ve N.M (11) ebeveynlerine piknik yapacaklarını söyleyerek kayıplara karıştı. Üç kız, kaybolduklarından itibaren aileleri, çevredekiler ve polis tarafından her yerde arandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve tüm yetkili ekipler kız çocuklarını bulmak için seferber oldu. Özel ekibin arama çalışmaları sonucu kız çocuklarının, akşam saatlerinde Avcılar ile Küçükçekmece arasında yer alan bir parkta oldukları tespit edildi. Kız çocukları bulunduktan sonra Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği’ne götürülerek, ailelerine haber verildi.

Kore’ye Gitme Hayali ile Evden Kaçtılar!

N.M’nin babası Ö.M, “Çok sevinçliyiz. . diyecek bir şey bulamıyorum. Hislerimi bilmiyorum. Sadece sarılmak istiyorum. Son 24 saatte yaşadıklarımı hatırlamıyorum” diyerek sevincini ifade etti. N.M’nin dedesi E.B de, “Söyleyecek bir şey bulamıyorum, çok mutluyum. Çok sağ olsunlar polis arkadaşlar bulmuşlar. Bekleyiş 1 gün sürdü ama 1 yıldan fazla ömrüm gitti. Ben N. M’nin dedesiyim Bartın’dan geliyorum. Kaybolduğunu duyunca Bartın’dan geldim buraya” diyerek emniyet güçlerine ve arama kurtarma ekiplerine teşekkür etti.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.