Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

İlk Gördüğün Hayvan Kişiliğin Hakkında Bazı İpuçları Veriyor!

Gözüne çarpan ilk hayvan senin kişiliğin hakkında bazı ipuçlarını veriyor. Hadi bakalım bu psikolojik test sana neler diyecek!

 1. Gözüne İlk Çarpan Hayvan Hangisi?

  1. Zebra
  2. Kedi
  3. Ördek
  4. Koala
  5. Fil
  6. Ayı
  7. Zürafa
  8. Domuz
  9. Tavşan
  10. Aslan
  11. Baykuş

İlk Gördüğün Hayvan Kişiliğin Hakkında Bazı İpuçları Veriyor!

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  Zebra!

  Komik bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Hayatında çok aktifsin. Durağanlığı sevmiyorsun. Bunun yanında iletişim becerilerinin de çok iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden insan ilişkilerin de oldukça iyi. Aynı şeyleri sürekli yapmaktan sıkılan bir yapın var. Sen farklılıkların insanısın.

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  Kedi!

  Fazla konuşmayı sevmeyen bir yapın var. Hatta bazı insanlar bu yüzden senin utangaç birisi olduğunu düşünüyorlar. Sen daha çok gözlem yapmayı seviyorsun. Çevrendeki insanların senin hakkında ne düşündüğünü pek de umursamıyorsun. Aslında en iyisini yapıyorsun. Ayrıca bağımsızlığına da oldukça düşkünsün.

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  Ördek!

  Çok iyimser bir yapıya sahipsin. Anı yaşamayı seviyorsun. Yeni yerler keşfetmek, yeni şeyler öğrenmek senin için en büyük tutkulardan. Merak duygunun asla bir sınırı yok.

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  Koala!

  Sakin ve soğuk kanlı bir yapıya sahipsin. Ayrıca çok kibar, duyarlı ve oldukça düşünceli bir insansın. Kalabalık ortamlardan pek hoşlanmıyorsun. Güzel bir film izlemek veya bir kitap okumak senin için daha cazip geliyor.

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  Fil!

  Samimi bir yapıya sahipsin. Etrafında olan biten her şeyi çok fazla ciddiye alıyorsun. Oldukça sadık ve güvenilirsin. Bunun yanında iyi bir dinleyici ve muhteşem bir problem çözücüsün. Ailen ve arkadaşların senin her zaman ilk önceliğin oluyor.

  Sonuçları Paylaş
 6. Test Sonuçları

  Ayı!

  Mantıklı, muhafazakâr ve geleneksel bir yapıya sahipsin. Hayatını birtakım değerlere göre inşa ediyorsun. Sessiz bir insansın ve daha çok gözlem yapmayı seviyorsun. Bu yüzden de kalabalık ve gürültülü ortamlardan pek fazla hoşlanmıyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 7. Test Sonuçları

  Zürafa!

  Çok sosyal bir insansın. Her ortama uyum sağlayabiliyorsun. Konuşmayı çok seviyorsun. Her ne kadar hiçbir şey seni üzemezmiş gibi görünse de, çok hassas bir kişiliğin var. Rutinlikten nefret ediyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 8. Test Sonuçları

  Domuz!

  Bağımsızlığına ve özgürlüğüne oldukça düşkünsün. Çok keskin bir zekan var. En üretken ve en çalışkan zamanların genelde tek başına olduğun zamanlar oluyor. Tam olarak dışa dönük bir yapıya sahipsin diyemesem de insanlarla çok iyi geçindiğini söyleyebilirim.

  Sonuçları Paylaş
 9. Test Sonuçları

  Tavşan!

  Çok yaratıcı ve enerji dolu bir kişiliğe sahipsin. Nereye gidersen git enerjin ve mutluluğun da seninle beraber geliyor. İyi bir mizah anlayışın var. Empati duygun da oldukça yüksek.

  Sonuçları Paylaş
 10. Test Sonuçları

  Aslan!

  Doğuştan liderlik becerilerin yüksek birisisin. Herhangi bir zorluktan veya güçlükten asla korkmuyorsun. Çünkü bu zorluklar sana zafer duygusunu tatmana olanak sağlıyor. Bu yüzden bu durumlardan hoşlandığını bile söyleyebilirim. Ayrıca aşırı derecede rekabetçi bir yapın var.

  Sonuçları Paylaş
 11. Test Sonuçları

  Baykuş!

  Kendi başına çalışmayı tercih eden, analitik ve derin düşünen bir insansın. Sessiz yerleri daha çok seviyorsun. Sosyal ortamlardan çok hoşlanmıyorsun. Mükemmelliyetçi bir yapıya sahipsin. Planlı ve programlı yaşıyorsun.

  Sonuçları Paylaş

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.