Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Hakkımızda

2009 yılından bu yana bir çok konuya el atmış bulunmaktayız. İlk yıllarda bir oyun geliştirmesi ile başlayan serüvenine yıllarca forum olarak devam eden Ribiru’yu artık gündem haberleri okuyabileceğiniz, yemek veya tatlı tariflerine bakabileceğiniz ve en güzeli testler çözebileceğiniz bir platform haline getirdik. Ribiru bir grup gencin 2011 yılında yazılımda Ribiru adını kullanmasıyla Ribiru adı bir çok yerde ses getirir hale geldi. Zamanla gençlerin farklı alanlara yönelmesiyle ribiru bir süre kapalı kaldı. Ekip olarak artık Ribiru’yu canlandırmanın vaktinin geldiğini düşündük.

Ribiru’nun Geçmişi

2009-2019 yılları arasında popüler bir altyapıya sahip forum sistemi üzerinde web tasarım platformu olarak kullanılıyordu. Ribiru daha çok bir uzay oyunu üzerinde yer aldığından dolayı internette Rigame – Ribiru olarak geçebiliyor. Ribiru adresinin sahibi “Ribaron” idi. 2011 yılının başlarından itibaren Berkehan Bendivar sitenin yönetimindeydi. Yıllar süren forum yönetimi macerasından sonra 2019 yılında ribiru.com adresi Ribaron tarafından Berkehan’a geçti.

Ribiru.com adresini cliaweb.com adresinde barınıyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.