Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Disney+’dan Kötülüğün Tanrısı Loki Dizisi

Kötülük ve düzenbazlık denince akla gelen Loki’nin Dizisinin başrollerinde Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw’ın yer aldığı Loki dizisi Ne zaman çıktı? Loki dizisinin oyuncuları kimler?

Netflix’in Ragranok dizisinden sonra Loki dizisi oldukça büyük ilgi topladı. Ragnarok dizisinde Thor’u canlandıran Chris Hemsworth’u görememek üzücü oldu. Loki dizisinde bildiğimiz ve işte bu loki dediğimiz Tom Hiddleston baş rolde oynuyor. Hiddleston; “Uzun süper kahraman montajlarında Loki’nin, inanılmaz derecede kahraman olmasına rağmen biraz dışarıda kalma eğiliminde olduğunu fark ettim. Kurnaz, çekici ve buna devam edebilirim. Neden bunu sana kanıtlamıyorum? Çarşambalar artık yeni cuma günlerimiz.” dedi. “Loki” dizisi, “Avengers: Endgame”de yaptığı zaman yolculuğu saçmalığından sonra herkesin en sevdiği Mischief Tanrısı’nı takip ediyor.

Çok büyük bir spoiler olacağını sanmayarak şu bilgiyi vermek istiyorum; dizinin ilk bölümü yukarıdaki görseldeki sahneden başlıyor. Elindeki “tesseract” ile kayıplara karıştıktan sonra neler olduğunu dizide öğreniyoruz.

Sabrina Barr, Robert Downey Jr. nasıl Iron Man’i canlandırmak için doğmuşsa, Tom Hiddleston da aynı şekilde Loki için doğmuş diyerek beğenilerini dile getiriyor.

Loki Dizisi Oyuncuları

Tom Hiddleston

Loki

Owen Wilson

Mobius

Gugu Mbatha-Raw

Ravonna Renslayer

Loki Dizisi Fragmanı

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.