Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Ciğerlerimizi Yakan Yangından Sonra Ünlülerden Destek Mesajları

Ülkemizin dört bir yanında çıkan orman yangınları sonrası hem Türkiye’den hem de dünyadan pek çok ünlü isimden destek mesajları yağdı. Burcu Güneş’ten Hadise’ye, Dua Lipa’dan Halsey’e birçok isim konuyla ilgili sosyal medyadan paylaşım yaptı!

Son günlerde Türk sevgilisi Alev Aydın’dan olan çocuğu ile çok konuşulan Halsey “pray for Turkey” hashtagi ile destek veren ünlülerden biri oldu.

Michele Morrone

Ünlü şarkıcı Dua Lipa ise durumu şu sözlerle paylaştı; “Zavallı gezegeniniz ağlıyor. İklim değişikliğinin gerçek olduğunu ne zaman göreceğiz? Gerçeklerle yüzleşmek zorundayız. Doğa anamızı koruyalım. Seninleyim Türkiye.”

Filistin asıllı model olan Bella Hadid ise; “Tanrım bu çok üzücü. Türkiye’nin toprakları ve canlıları için dua ediyorum. Türkiye’yi çok seviyorum.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç ise fidan dikimi için söz verdi: “Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir yangın olayıyla karşı karşıyayız. Canımız çok sıkkın. Bunlar içimizi dağlıyor. Görüntüleri yüreğimiz kaldırmıyor. Tüm Fenerbahçe camiası olarak 250 bin ağaç dikme sözü veriyoruz.”

Hadise

Burcu Güneş

Halsey’in sevgilisi Alev Aydın da paylaşım yapanlar arasında yerini aldı.

Ezgi Mola, Haluk Levent, Pınar Altuğ gibi isimler de konuya duyarsız kalmayan ve destek olan ünlüler arasında.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.