Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Burcunun Götürdüğü Yere Git! Hangi Burç, Yurt Dışında Nereyi Mutlaka Ziyaret Etmeli?

Her insan farklı kişiliğe, farklı zevklere sahip olduğu gibi her burç da kendi içerisinde farklı özellikler barındırıyor. Özellikle seyahat tercihleri ve bu seyahatlerden beklentileri oldukça farklılık gösteriyor. Eğer yurt dışına çıkma imkanınız varsa veya bir gün olursa sizler için burcunuza göre seyahat rotaları hazırladık. Tek yapmanız gereken burcunuzu seçmek ve biletinizi almak!

 1. Burcunuzu Seçiniz.

  1. Koç
  2. Boğa
  3. İkizler
  4. Yengeç
  5. Aslan
  6. Başak
  7. Terazi
  8. Akrep
  9. Yay
  10. Oğlak
  11. Kova
  12. Balık

Burcunun Götürdüğü Yere Git! Hangi Burç, Yurt Dışında Nereyi Mutlaka Ziyaret Etmeli?

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  Budva veya Yeni Zelanda!

  Koç burcu olan insanlar genellikle hareketli ve maceracı bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden daha çok yeni şeyler deneyimleyebilecekleri tatiller onların hoşuna gider. Tatile çıktıklarında yeni şeyleri tatmaya, ekstrem sporları yapmaya yani doyasıya eğlenmeye oldukça fazla önem verirler. Bu yüzden tüm bunları yapabilecekleri Budva ve Yeni Zelanda seyahati onlar için oldukça ideal bir seçim olur. Yeni Zelanda da Auckland Köprüsü’nden bungee jumping yaparak ve Abel Tasman Ulusal Parkı üzerinden paraşütle atlayarak tatillerine oldukça fazla heyecan katabilirler.

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  Londra veya İtalya!

  Rahatına düşkün olan boğa burçları hem küçük bir köyde hem de büyük bir şehirde aynı derecede mutlu olabilirler. Tabii ki harika yiyecekler ve güzel yerlerin olması şartıyla... Tarih, kültür-sanat, eğlence turizmini bir arada sunan Londra ve Venedik’in pitoresk kanallarında bir gondol gezintisine çıkabileceğiniz, Roma’da bir kase makarna yiyerek Kolezyum'a hayranlıkla bakabileceğiniz İtalya sizin için en ideal tatil rotası olabilir.

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  ABD veya İbiza!

  İkizler burcu, kolayca sıkılan ve rutin şeylerden nefret eden bir burçtur. Bu yüzden hiç uyumayan şehir olan New York sizin için ideal bir seçim olabilir. Merak etmeyin! Buradaki ilginç insanlara ve hızlı yaşama hemen uyum sağlayacağınıza eminim. Ayrıca sıcakkanlı ve sosyal bir yapıya sahip bir burç olduğu için tertemiz plajlara, eşsiz bir doğaya, gece kulüplerine, misafirperver ve cana yakın insanlara sahip İbiza Adaları sizin için mükemmel bir tercih olacaktır!

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  Almanya veya Santorini!

  Yengeç burcu, tarihi ve kültürü oldukça fazla sevmektedir. Bu yüzden mutlaka Almanya gideceğiniz ilk rotalardan biri olmalıdır. Ayrıca bu burç ev konforuna alışkındır. Bu yüzden seyahatlarinde rahatlığı ve güvenliği ön planda tutmaktadır. Tanıdık lezzetlere, Akdeniz sıcaklığına ve sakin şehir hayatına sahip Santorini Adaları onlar için mükemmel bir seçim olacaktır. 

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  İngiltere veya Kopenhag!

  Aslan burcu, doğuştan lider bir kişiliğe sahiptir. Daha çok kalabalık ve özgür olabilecekleri yerlerden hoşlanırlar. Hareketli şehir hayatı, kültürel aktiviteleri ile İngiltere ve Kopenhag bu burç için harika bir tatil yeri olabilir.

  Sonuçları Paylaş
 6. Test Sonuçları

  Paris veya İsviçre!

  Başak burcu, planlı ve programlı bir yaşam tarzını benimseyen bir burçtur. Daha çok entelektüel ve romantik mizaçlarına uygun bir tatil yapmaktan hoşlanırlar. Bu anlamda Paris ve İsviçre sizin için en uygun tatil rotası olabilir. 

  Sonuçları Paylaş
 7. Test Sonuçları

  Moskova veya Fransa!

  Terazi burcu, dengeli ve uyumlu bir yapıya sahiptir. Onlar için en ideal tatil, arkadaş gruplarıyla birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirecekleri büyük şehirlerdir. Bu anlamda Moskova ve Fransa sizin için harika bir seçim olacaktır.

  Sonuçları Paylaş
 8. Test Sonuçları

  Helsinki veya Tayland!

  Akrep burcunun tatilden en büyük beklentisi dinlenmek ve kendisi ile baş başa kalabilmektir. Kuzey ışıklarını gözlemleyip, doğayla baş başa bir tatil geçirecekleri Helsinki ve gündüz rüya gibi kumsallarını, geceleri çılgın dolunay partilerini keşfedebilecekleri Tayland harika bir seçim olacaktır.

  Sonuçları Paylaş
 9. Test Sonuçları

  Vilnius veya İspanya!

  Yay burcu, seyahat etmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi çok sever. Uzun yolculuklardan ve farklı kültürleri tanımaktan büyük zevk alırlar. Yöresel tatları, her yıl düzenlenen halk festivalleri ve muhteşem doğasıyla Vilnius;  güneşin her zaman parladığı ve insanların rahat ve misafirperver olduğu İspanya tercih edecekleri en güzel yerlerdir.

  Sonuçları Paylaş
 10. Test Sonuçları

  Prag veya Vietnam!

  Oğlak burcunun doğa ve tarih turizmine karşı oldukça büyük ilgileri vardır. Tarihe tanıklık eden yerleşim yerlerini gezmekten büyük keyif alırlar. Bu yüzden Prag ve Vietnam tatil için harika bir seçim olacaktır.

  Sonuçları Paylaş
 11. Test Sonuçları

  Lizbon veya Güney Afrika!

  Kova burcu, maceracı bir ruha sahiptir. Farklı kültürler keşfetmekten ve sıra dışı yerleri ziyaret etmekten oldukça fazla hoşlanırlar. Bu yüzden Lizbon ve Güney Afrika tatil için muhteşem bir seçenek olacaktır. 

  Sonuçları Paylaş
 12. Test Sonuçları

  Budapeşte veya Filipinler!

  Balık burcu olan kişiler, sakin, huzurlu ve eğlenceli bir yapıya sahiptir. Seyahat etmeyi, yeni şeyler öğrenmek ve hayal güçlerini geliştirmek için büyük bir fırsat olarak görürler. Bu yüzden ilgi çekici mimarisi, zengin tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle Budapeşte; muhteşem şelaleleri ve plajları ile Filipinler onlar için muhteşem bir seçim olacaktır. 

  Sonuçları Paylaş

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.