Ribiru ailemize yeni yazar arkadaşlar arıyoruz! Aramıza katılmak isterseniz buraya tıklayın!

Apple’ın Açığını Bulmuştu, Şimdi Servet Sahibi Oluyor!

21 yaşındaki Aydınlı Hüseyin Çoban isimli genç, geçen yıl Apple‘ın açığının bulmuştu ve uzunca bir süre gündemde kalmıştı. Kendisine hediye olarak hatrı sayılır miktarda bir para teklif edildiğini söyleyen genç servet sahibi oluyor!

Ünlülerin Fotoğraflarına Ulaştığını Söylemişti!

Bilgisayar teknolojilerine olan düşkünlüğü ile bilinen Hüseyin Çoban, Apple‘a ait telefon kullanan ünlülerin iCloude (Apple bulut depolama alanı) hesaplarından, telefonlarında yer alan hemen hemen her şeye eriştiğini söylemişti; bunlar arasında kullanıcıların uygulamaları ve tüm fotoğrafları da mevcuttu.

Bulduğu açık sonrası Apple ile iletişime geçen genç kendisine yapılan ödül teklifini az bulmuş ve reddetmişti. . Aylar sonra tekrar Apple‘dan dönüt aldığını belirten Çoban, Apple‘ın kendisine “Geç dönüşümüzden dolayı özür dileriz, teklifimizi kabul etmemenize üzüldük. Bulduğunuz açığı daha detaylı bir şekilde incelediğimizde değerinin daha da yüksek olduğunu fark ettik. Eğer kabul ederseniz ödüllendirileceksiniz” şeklinde bir dönüt sağladığını belirtti ve gelen teklife olumlu baktığını da sözlerine ekledi.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.